H-1B VİZE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?-II

Onal Gallant & Partners
2 min readMar 12

--

H-1B vize başvurusunun alınması ve çekiliş süreci Amerika Göçmenlik Bürosu tarafından yürütülmektedir. 2021 yılında Amerika Göçmenlik Bürosu tarafından, ABD’li işçilerin ekonomik çıkarlarının korunması amacıyla H-1B vize ön başvuru ve çekiliş süreçleri hakkında bazı değişiklikler olmuştur. Bu çerçevede H-1B vize başvurusunda bulunacak olan işverenlerin geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da nisan ayının ilk 5 gününde dosyalarını tamamlanmış bir şekilde Amerika Göçmenlik Bürosuna ulaştırmaları gerekmektedir. Başvuru tarihlerini kaçırmamak için erkenden hazırlıklara başlanması büyük önem taşımaktadır.

Amerika Göçmenlik Bürosunun H-1B vizesi başvuru süreciyle ilgili güncel duyurularını sitemizden takip edebilirsiniz.

H-1B vizesi ve diğer vize, göçmenlik sorunlarınız hakkında sorularınız için e-mail ve telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Onal Gallant&Partners, Gayrimenkul Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Aile Yoluyla Göçmenlik, Çalışma ve Yatırım Yoluyla Göçmenlik ve ABD Vize Süreçleri konularında uzman bir hukuk bürosudur. Amerika’da şirket kurulması ve ABD’de gayrimenkul satın alınmasından, marka tescili ve Green Card çekilişlerine kadar geniş bir yelpazede güvenilir bir temsil ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Onal Gallant&Partners’ın tüm ofislerinde görev yapan her biri alanının uzmanı, güncel mevzuat ve uygulamalar hakkında derinlemesine bilgi ve tecrübe sahibi olan saygın ve dinamik hukukçulardan oluşan ekibi saydığımız bu alanları ilgilendiren tüm hukuki problemlerinizin çözümü ve ABD’de hayata geçirmek istediğiniz projelerinizin finansal olarak en etkin şekilde ve sorunsuz süreçlerle yönetilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Uzmanlık ve uygulama alanlarımızdaki konularla ilgili olarak en çok merak edilen sorulara verdiğimiz cevapları, sürekli değişen ve güncellenen yasal düzenlemeler ve idari tasarruflarla ilgili haberleri ve bilgilendirme amaçlı videolarımızı ve bloglarımızı ziyaretçilerimizle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamdaki yayınlarımızı www.ogplawfirm.com web sitemizden, Facebook, Instagram, Twitter, Quora, LinkedIn ve Medium hesaplarımızdan, Youtube Kanalımız ve Türkçe, İngilizce içeriklerimizden takip edebilirsiniz.

Ayrıca ofisimize e-mail veya telefonla doğrudan ulaşabilirsiniz.

--

--

Onal Gallant & Partners

With offices in New York City, New Jersey, and Texas, we advise businesses and individuals on Corporate and Immigration Law, Business Law, and Real Estate Law.